KURUMSAL

Hakkımızda

2006 yılında kurulun Helmed, faaliyetlerine medikal ve kağıt ürünleriyle başlamıştır. Bugün faaliyetlerini sürdürdüğü alanlarda güven, kalite, başarılı hizmet ve yenilik anlayışıyla hareket eden firmamız, konusunda uzmanlaşmıştır. Tecrübe ile kaliteyi ön plana çıkaran firmamız ithal ettiği ürünlerini güncel olan sertifikalar ve belgelerle taçlandırmıştır.
 
Medikal ürünlerde T.C. Sağlık Bakanlığı onayları alınmış, Beşeri enjektör çeşitleri ile başlayan ürün portföyü vinil, nitril ve çelik eldiven ile genişlemiştir.
 
Adana'da yer alan kağıt fabrikamız ile kağıt üretimi ve kağıt hammaddeli ürünlerin işlenmesi ve ürütilmesindeki tecrübelerimiz ihracat ve yerli pazarda bize özgüven vermektedir.

Kağıt üretiminde tekstil, ambalaj, plastik ve kargo kullanım alanlarına daha çok hizmet veren firmamız. Bu alanda kullandığımız yeni teknolijiler, eğitimli personeller ürünlerimizin kalitesini artırmaktadır.

Firma olarak öncelikli değerlerimizi doğruluk, dürüstlük ve güvenilirlik olarak belirledik. Ve bu özveriyle müşterilerimize sonsuz hizmet vermeye devam edeceğiz.